ECO-CERT

S HYDROLYZOVANÝM HEDVÁBNÝM PROTEINEM

Hedvábný protein se získává z jednoho z nejsilnějších vláken vyskytujících se v přírodě – hedvábí. Tento protein vytváří na vlasech krystalickou ochrannou bariéru. Zlepšuje elasticitu vlasů, jejich tvarovatelnost a zvyšuje lesk.M

COLOUR CARE CONDITIONER

Kondicionér pro barvené vlasy

NATURIGIN KONDICIONÉR je:

je speciálně vyvinut pro barvené vlasy. Podporuje trvanlivost odstínů barev na vlasy a jejich lesk. Obsahuje co možná nejvyšší podíl přírodních a bio certifikovaných ingrediencí. Hydrolyzovaný hedvábný protein vytváří na vlasech ochrannou vrstvu, vlasy tak chrání, zlepšuje jejich elasticitu, zvyšuje lesk a vlasy se lépe upravují. Heřmánkový extrakt pak dodává jemnost a světlo.

  • bez parabenů

  • bez Phenoxyentanolu

  • bez umělých parfémů

  • bez umělých barviv

  • s obsahem přírodních esenciálních olejů

  • recyklovatelné obaly

  • bez krutosti páchané na zvířatech

  • profesionální kvalita

  • obaly z recyklovaných materiálů

  • obsahuje bio ingredience

Instructions for Use of Silk Enriched Conditioner:

Aplikujte na opláchnuté vlasy a zabalte do ručníku alespoň na půl hodiny, aby se všechny prospěšné ingredience úspěšně vstřebaly do vlasů.

Ingredience:

aqua (water)**, cetearyl alcohol**, bis-(ethyl ppg-3 behenate) dimonium methosulfate*, glycerin**, behenamidopropyl dimethylamine*, chamomilla recutita flower extract**, ethylhexylglycerin, hydrolyzed silk**, hydrolyzed vegetable protein**, lactic acid**, parfum***, potassium sorbate, sodium benzoate, sorbic acid, turpentine oil, eucalyptus globulus leaf oil, mentha arvensis leaf oil, lavandula hybrida oil, abies sibirica needle oil***, myristica fragrans fruit oil***, eugenia caryophyllus bud oil, mentha cardiaca herb oil***.

*) Ingredients for a unique 100% Natural Biodegradable Recycling
**) Ingredients from Natural Origin
***) Ingredients from Natural Origin in the Parfum

S ohledem na životní prostředí:

Pokud jsou pro Vás zdraví a životní prostředí důležité, pak je NATURIGIN ta správná volba. Věříme, že skutečná krása je v harmonii se všemi aspekty života. Do našich produktů proto přidáváme co možná nejvyšší podíl přírodních ingrediencí, které mají prokazatelně pozitivní účinek. NATURIGIN je proti testování na zvířatech.

POUŽÍVEJTE SPOLEČNĚ S COLOUR CARE HAIRWASH

COLOUR HAIRWASH

Pro dosažení skvělých výsledků použijte nejprve šampon NATURIGIN Colour Care HAIRWASH a poté
NATURIGIN Colour Care CONDITIONER

Show me this HAIRWASH