Bio certifikovaná a přírodní vlasová péče pro Vaše krásné vlasy

Díky obsahu bio a přírodních ingrediencí v našem šamponu a vlasovém kondicionéru je  NATURIGIN vlasová péče pro barvené vlasy skvělým řešením pro šetrnou přírodní péči o Vaše vlasy.

Klikněte na vybraný produkt a zjistěte více.

colour hair wash

NATURIGIN BIO CERTIFIKOVANÝ

COLOUR CARE HAIRWASH

Jemný a vyvážený bio certifikovaný šampon na barvené vlasy, který je vhodný pro každodenní mytí. Obnovuje měkkost vlasů a dodává jim jedinečný lesk. NATURIGIN Colour Care Hairwash obsahuje jemné bio extrakty a přírodní oleje ve složení, které je vhodné pro barvené i přírodní vlasy.

colour conditioner

NATURIGIN PŘÍRODNÍ

COLOUR CARE CONDITIONER

Kondicionér Colour Care Treatment od NATURIGIN byl speciálně vyvinut pro barvené vlasy. Cílem bylo, aby NATURIGIN barvy dosáhly svého maximálního potenciálu a v tom právě kondicionér napomáhá následujícím způsobem: hydrolyzovaný pšeničný protein vytváří na vlasech ochrannou vrstvu, zlepšuje elasticitu vlasů, jejich odolnos a zvyšuje lesk. Heřmánkový extrakt dodává vlasům hebkost a lehkost.

Podělte se o svou zkušenost s NATURIGIN!

MILUJEME naše klientky a doufáme, že ony MILUJÍ nás! Podělte se o výsledek barvení s NATURIGIN a získejte barvu zdarma. Více na našem Facebooku – NATURIGIN CZ.

Sdílejte výsledek Vašeho barvení s NATURIGIN ZDE