Přírodní vlasová péče s obsahem bio ingrediencí pro vaše krásné vlasy

Díky obsahu bio a přírodních ingrediencí jsou šampony a kondicionéry NATURIGIN skvělým řešením pro šetrnou přírodní péči o vaše vlasy.

šampon na barvené vlasy NATURIGIN colour lock shampoo

ŠAMPON PRO BARVENÉ VLASY

COLOUR LOCK SHAMPOO

Díky přírodnímu veganskému šamponu na barvené vlasy NATURIGIN Colour Lock Shampoo bude vaše barva déle zářivější a udrží si svůj lesk. Kombinace přírodních ingrediencí vyživuje vlasy i pokožku hlavy, chrání je před nepříznivým UV zářením a uzavírá kutikulu, čímž zabraňuje vymývání barvy.

Přírodní ingredience: mořská kapusta, aloe vera, sůl z mrtvého moře, borůvka, suchopýr.

šampon pro extra objem NATURIGIN Thicness Booster Shampoo

ŠAMPON PRO EXTRA OBJEM

THICKNESS BOOSTER

SHAMPOO

Přírodní veganský šampon NATURIGIN Thickness Booster Shampoo posiluje vlasy, dodává jim lesk, objem a předchází jejich nadměrnému maštění. Vysoký obsah přírodních ingrediencí vyživuje vlasy do hloubky bez zbytečného zatížení a dodává jim hydrataci.

Přírodní ingredience: sůl z Mrtvého moře, aloe vera, borůvka, suchopýr, rýže.

Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy NATURIGIN Wake Up Curls Conditioner

ŠAMPON PRO EXTRA OBJEM

WAKE UP CURLS 

SHAMPOO

Přírodní veganský šampon NATURIGIN Wake Up Curls Shampoo byl vyvinutý speciálně pro kudrnaté a  vlnité vlasy. Obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z červené řepy a kukuřice, která vlasy hydratuje do hloubky a chrání je před UV zářením a při tepelném stylingu. Šampon dodává kudrnatým vlasům i pokožce hlavy potřebnou výživu a pomáhá definovat vlny. Šampon NATURIGIN Wake Up Curls Shampoo je základním přípravkem péče o kudrnaté a vlnité vlasy.

Přírodní ingredience: červená řepa, borůvka, kukuřice, aloe vera, oves, slunečnice, oliva.

šampon bez parcelace NATURIGIN Perfume Free Shampoo

ŠAMPON PRO CITLIVOU POKOŽKU

PERFUME FREE SHAMPOO

Přírodní veganský šampon vhodný pro citlivou, svědivou a podrážděnou pokožku hlavy NATURIGIN Perfume Free Shampoo je zcela bez parfemace. Obsahuje kombinaci přírodních ingrediencí vhodných pro každodenní mytí vlasů. Šampon pomáhá zklidňovat podrážděnou a svědící pokožku hlavy a zároveň jemně myje vlasy a dodává jim potřebnou výživu. Certifikace Asthma Allergy Nordic potvrzuje, že je vhodný i pro lidi se sklony k astmatu a alergiím.

Přírodní ingredience: suchopýr, aloe vera, borůvka.

kondicionér pro barvené vlasy NATURIGIN Colour Lock Conditioner

KONDICIONÉR PRO BARVENÉ VLASY

COLOUR LOCK CONDITIONER

Přírodní veganský kondicionér na barvené vlasy NATURIGIN Colour Lock Conditioner pomáhá udržovat barvu déle zářivou a vyživuje namáhané barvené vlasy vyžadující zvláštní péči. Kombinace přírodních ingrediencí poskytuje vlasům hloubkovou výživu a chrání je před UV zářením.

Přírodní ingredience: mořská kapusta, aloe vera, olivový olej, borůvka, suchopýr.

Kondicionér pro extra objem NATURIGIN Thickenss Booster Conditioner

KONDICIONÉR PRO EXTRA OBJEM

THICKNESS BOOSTER CONDITIONER

Přírodní veganský kondicionér NATURIGIN Thickness Booster Conditioner dodává vlasům extra objem a zároveň je hydratuje, posiluje a vyživuje do hloubky. je vhodný pro všechny typy vlasů. Zvláště ho pak ocení lidé s jemnými vlasy, které potřebují dodat účesu objem.

Přírodní ingredience: avokádo, slunečnice, borůvka, suchopýr, rýže.

Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy NATURIGIN Wake Up Curls Conditioner

KONDICIONÉR PRO EXTRA OBJEM

WAKE UP CURLS 

CONDITIONER

Přírodní veganský kondicionér NATURIGIN Wake Up Curls Conditioner je určený přímo pro kudrnaté a vlnité vlasy. Obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z červené řepy a kukuřice, která vlasy hydratuje do hloubky a chrání je před UV zářením a při tepelném stylingu. Kondicionér zjemňuje vlasové vlákno, pomáhá zacelovat roztřepené konečky, definovat vlny a vyživuje vlas od kořínku ke konečku.

Přírodní ingredience: červená řepa, borůvka, kukuřice, aloe vera, oves, slunečnice, oliva.

bezopelachový hydratační kondicionér NATURIGIN Leave-in Conditioner

HYDRATAČNÍ BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR

LEAVE-INCONDITIONER

Hydratační bezoplachový kondicionér NATURIGIN Leave-in Conditioner okamžitě dodává vlasům do hloubky pronikající výživu, uhlazuje jejich povrch a zanechává je hebké, lesklé a zářící zdravím. Kondicionér ve formě pěny je vhodný také pro okamžité zvětšení objemu vlasů. Díky obsahu přírodních ingrediencí s antioxidačními účinky navíc vlasy chrání před vnějšími škodlivými vlivy, jako jsou sluneční záření a znečištěné ovzduší.

Přírodní ingredience: borůvka, ostružiník mourka, suchopýr, brusinka.

Podělte se o svou zkušenost s NATURIGIN!

MILUJEME naše klientky a doufáme, že ony MILUJÍ nás!
Označte ve vašich stories a postech na sociálních sítích naše účty
Instagram @naturigincz/#naturigincz
Facebook @naturigin (CZ)