Přírodní barvení

NATURIGIN přináší nejšetrnější permanentní barvy na vlasy díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí

NATURIGIN – barvení vlasů na organickém základě!

Jsme soukromá rodinná firma, která sídlí v přístavu v městě Aarhus v Dánsku. Náš tým nadšenců do přírodního barvení vlasů, zdraví a ekologie se snaží vyvíjet a neustále zlepšovat naše organické produkty vlasové péče. V současné době vyrábíme 19 nádherných odstínů barev na vlasy na organickém základě*.

Organic based hair colouring

Naše garance

Garantujeme, že NATURIGIN vyvíjí a neustále zdokonaluje bezpečnější vlasovou kosmetikou díky používání nejčistších a nejčerstvějších bio ingrediencí, které zároveň splňují naše vysoké požadavky na výkonnost. Vlasovou kosmetiku bezpečnější pro Vás i životní prostředí!

Organic based hair colouring

Náš cíl

Našim cílem je stále posilovat naši pozici celosvětově nejvýznamnějšího výrobce nejšetrnějších barev na vlasy na organickém základě a udržet si vůdčí roli ve vývoji organické – bio kosmetiky.

Organic based hair colouring

Náš slib

Naše produkty obsahují maximálně možné množství jemných přírodních a bio ingrediencí a jsou zároveň na špičkové úrovni z hlediska výkonu a funkčnosti, kterou očekáváte.

 NATURIGIN hodnoty

My v NATURIGIN se neustále snažíme vyvíjet a zlepšovat své produkty tak, aby obsahovaly rovnováhu mezi přírodními ingrediencemi a nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Přinášíme tak jedinečné a chemicky nejčistší řešení pro domácí barvení vlasů permanentními barvami. Barvy jsou velmi šetrné a zároveň ve špičkové kvalitě – nádherně kryjí a nevymývají se. Dodávají vlasům přirozené odstíny a jedinečný lesk. NATURIGIN značka vznikla spojením dvou slov “nature” příroda a “origin” původ a vyznačuje spolu s olivovým listem spojení s přírodou a důraz na šetrnost a ochranu zdraví a životního prostředí.

Naše vize

Skutečná krása je bio všechny produkty NATURIGIN musí být nekompromisně tak přírodní a čisté, jak jen to je možné a dosahujeme toho použitím přírodních ingrediencí.

Naše poslání

Přinášíme užitek životnímu prostředí a komunitě tím, že tvoříme a vyrábíme čitší a kvalitnější kosmetické produkty, které pomáhají utvářet lepší budoucnost.

N A T U R I G I N – STÁLE SE ZLEPŠUJEME

Informace o ingrediencích

Jsme u nás v NATURIGIN hrdi na to, že vyrábíme šetrné barvy na vlasy na organickém základě, vlasovou péči a styling pro klienty po celém světě, kteří jsou si vědomi důležitosti vlastního zdraví a ochrany životního prostředí. Věříme, že skutečná krása je v harmonii se všemi aspekty života a je prospěšná nejen jedincům, ale právě i životnímu prostředí.

Stále vylepšujeme složení

NATURIGIN neustále zlepšuje složení svých výrobků a jejich účinnost. Z tohoto důvodu může docházet ke změnám v recepturách produktů s cílem dosáhnout ještě šertnějšího složení a zároveň lepšího výkonu našich barev na organickém základě. Jako příklad může sloužit úplné odebrání resorcinolu z některých odstínů – dochází tak ke změně receptury. Na obalu jsou odstíny bez resorcinolu označeny hvězdičkou a vztahují se vždy ke konkrétnímu seznamu ingrediencí na daném obalu.

Objevte benefity přírody

NATURIGIN přináší barvy na vlasy na organickém základě s nejvyšším podílem přírodních ingrediencí. Dobré pro Vás i životní prostředí!

Mandarinka

Olej z Citrus Nobilis je olej lisovaný ze slupek mandarinek.

Olej z Citrus Nobilis

Obsahuje adstringenty a enzymy, které mají antiseptické a tonizující účinky, dodává vlasům jedinečnou vůni a zlepšuje jejich kondici.

ČTĚTE VÍCE

Slunečnice

Olej ze semínek Helianthus Annuus je olej vylisovaný ze semínek slunečnic.

Olej ze slunečnicových semínek

Lehký olej, který se jednoduše absorbuje do vlasů a pokožky. Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasech i pokožce.

ČTĚTE VÍCE

Citron

Olej z Citrus Medica Limonum nestálý olej, který se získává z čertsvých slupek Citrus medica limonum.

Olej z Citrus Medica Limonum

Obsahuje adstringenty a enzymy, které mají antiseptické a tonizující efekt a dodávají příchuť.

ČTĚTE VÍCE

Sója

Hydrolyzovaný sójový protein Substance získaná kyselou, alkalickou nebo enzymatickou hydrolýzou sóji obsahující primárně aminokyseliny, tuky a proteiny.

Hydrolyzovaný sójový protein

Substance obtained by acidic, alkaline, or enzymatic hydrolysis of soya composed primarily of amino acids, peptides, and proteins.

ČTĚTE VÍCE

Grapefruit

Olej z kůry plodů Citrus Grandis Olej získaný lisováním kůry plodů grapefruitu.

Olej z kůry plodů Citrus Grandis

Dodává pokožce hlavy i vlasům pocit omlazení a čerstvosti.

ČTĚTE VÍCE

Broskev

Olej z Prunus Persica Kernel je olej lisovaný z jader plodů broskve.

Olej z Prunus Persica Kernel

Dodává pokožce hlavy a vlasům výživu a zlepšuje jejich kondici.

ČTĚTE VÍCE

Meruňka

Olej z Prunus Armeniaca Kernel je stálý olej lisovaný z jader plodů meruňky.

Olej z Prunus Armeniaca Kernel

Používá se pro zlepšení stavu pokožky i vlasů a dodává potřebnou výživu.

ČTĚTE VÍCE

Bambucké máslo

Extrakt z Butyrospermum Parkii Butter je extrakt z plodů Bambuckého másla.

Extrakt z Butyrospermum Parkii Butter

Vysoký obsah vitamínů A, E a F. Zvlhčuje vlasy, chrání je před vysušením a napomáhá obnovit jejich pružnost.

ČTĚTE VÍCE

Vinná réva

Olej z Vitis Vinifera stálý olej obsahující především tuky z mastných kyselin získané lisováním semínek vinné révy.

Olej z Vitis Vinifera Seed

Olej z vysokým obsahem antioxidantů. Chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí. Dodává výživu všem typům vlasů a pokožky.

ČTĚTE VÍCE

Jojoba

Olej z Simmondsia Chinensis je stálý olej lisovaný nebo extrahovaný ze semen jojoby.

Olej z Simmondsia Chinensis

Používá se pro zjemnění a zlepšení kondice vlasů. Chrání vlasy před teplem. Dodává pokožce pocit hydratace a výživy bez toho, aby ji zanechal mastnou.

ČTĚTE VÍCE

Pšenice

Extrakt z klíčků Triticum Vulgare je extrakt z pšeničných klíčků.

Extrakt z klíčků Triticum Vulgare

Vytváří bariéru pro ztrátu vlhkosti v pokožce hlavy i ve vlasech a chrání je před poškozením způsobeném působením tepla při úpravě vlasů vysoušením, natáčením atd.

ČTĚTE VÍCE

Aloe

Extrakt z Aloe Barbadensis je extrakt z listů aloe.

Aloe Barbadensis

Zklidňuje pokožku hlavy i vlas. Může být použit i vnitřně. Tradičně se využívá pro urychlení hojení pokožky. Napomáhá a zjednodušuje úpravu vlasů tím, že na nich vytvoří ochranný film.

ČTĚTE VÍCE