Project Description

NATURIGIN přírodní barva – Extreme Ash Blonde 11.2 je

%0
bez PTD
%0
bez amoniaku
%0
bez SLS
%0
krytí šedých vlasů

Navíc:

 • s 12 přírodními oleji a extrakty

 • s bio certifikovanými ingrediencemi

 • jednoduchý postup barvení

 • příjemná a jemná vůně

 • netestováno na zvířatech

 • pro všechny typy vlasů

 • profesionální kvalita

Varování:

Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou. Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin. Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití. Produkt není určen pro osoby mladší 16 let. Tetování černou hennou může zvýšit riziko vzniku alergie při barvení. Barvení není doporučeno, pokud v minulosti došlo k začervenání pokožky v obličeji anebo máte citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku, dále pokud při předchozích barveních došlo k reakci po barvení, anebo vznikla reakce na barvení černou hennou. Výrobce ani distributor nejsou zodpovědní za následky způsobené použitím barev.

Nový způsob barvení s přírodními barvami NATURIGIN – Extreme Ash Blonde 11.2!

NATURIGIN přináší přírodní řadu produktů péče o vlasy, která byla vytvořena s jednoduchou vizí: skutečné krásy dosáhneme použitím co nejčistších kosmetických produktů – maximálně přírodních a organických tak, jak je v současné době možné. Tato filozofie spolu s dlouhodobou zkušeností ve vývoji profesionálních barev na vlasy nám umožnily vytvořit jedinečné přírodní barvy NATURIGIN 100% bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů.

Jedinečná receptura obsahuje organické a přírodní ingredience, zejména citrónový a mandarinkový esenciální olej a dalších 10 vyživujících, přírodních složek a esenciálních olejů, které chrání vlasy během procesu barvení, dodávají výživu a jedinečný lesk. NATURIGIN barvy jsou výsledkem nejnovějších poznatků a postupů ve vývoji přírodních barev na vlasy a díky skvělým výsledkům si získaly velkou oblibu u žen po celém světě – dokazuje to již několik získaných spotřebitelských ocenění.

CertificationsV1

Extreme Ash Blonde 11.2 proměny

BeforeAfter112

Naturigin barvy jsou přírodní s bio* certifikací

Pokud jsou pro Vás Vaše zdraví a životní prostředí důležité, pak NATURIGIN  je ta správná volba. Věříme, že skutečná krása je ohleduplná a v souladu se všemi aspekty života, proto používáme pouze certifikované organické ingredience, žádný z produktů ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a produkty jsou veganské.

*certifikované bio ingredience

Instrukce pro použití NATURIGIN Extreme Ash Blonde 11.2

>top

 • Colour Cream – Extreme Ash Blonde 11.2 (A)
 • Aktivátor (B)
 • Kondicionér po barvení (C)
 • Ochranné rukavice (D)

1

Připravte si směs před zahájením barvení – tubu Colour Cream (A) vytlačte do lahvičky s aktivátorem (B) a pečlivě protřepejte.

2.1

[/fusion_text]
[/fusion_text]
 • Polovinu lahvičky aplikujte na odrosty. Oddělte se vždy část vlasů a snažte se aplikovat rovnoměrně. Směs nechte působit po dobu 20 minut. Poté aplikujte druhou půlku lahvičky do délek, důkladně promněte a nechte působit dalších 10 minut.
[/fusion_text]

2.1

[/fusion_text]
 • Aplikujte obsah lahvičky směrem od kořínků ke konečkům. Poté důkladně vmasírujte barvu ke kořínkům i do konců. Nechte působit po dobu 30 minut.

 • Přidejte malé množstí vody a napěňte směs na vlasech, promasírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte vlažnou vodou.

3

 • Aplikujte obsah kondicionéru After Colour Treatment (C) na vlasy a vmasírujte do vlasů. Nechte působit 2 minuty a poté opláchněte. Pro podporu měkkosti a hebkosti vlasů můžete rovněž koncicionér Colour Care Conditioner.

PO BARVENÍ NATURIGIN

Doporučujeme použít NATURIGIN šampon a kondicionér Colour Care Hairwash a Colour Care Conditioner

Kondicionér ukončuje barvící proces – proniká hluboko do struktury vlasů, vyhlazuje je a uzavírá v nich barvu. Vlasy si tak déle udrží barvu i lesk.

Natural Hair Care

NATURIGIN

HAIRWASH

Natural Hair Care

NATURIGIN SILK

CONDITIONER