Značka NATURIGIN vznikla v roce 2004. Tehdy se naši rodiče, Stig a Mette, rozhodli udělat první krok k založení značky zdravější, přírodní kosmetiky.

Naší matce bylo pouhých 28 let, když jí lékaři našli v prsu bulku. Protože do té doby žila velmi zdravě, slyšet diagnózu „rakovina“ byl pro ni i celou naši rodinu šok. Naštěstí se vyléčila.

Lékaři jí tehdy řekli, že rakovina u ní není způsobena dědičností. Proto se rozhodla zjistit, co by mohlo být příčinou její nemoci. Tou u ní mohl být obsah rakovinotvorných toxických látek v kosmetických výrobcích, které používala.

Poté, co si naši rodiče uvědomili, jaký dopad mohou mít kosmetické výrobky na naše zdraví, rozhodli se založit kosmetickou značku, která bude mít co nejmenší dopady na zdraví a životní prostředí. Cílem značky NATURIGIN bylo spojit nejkvalitnější ingredience a ekologický přístup.

Jsme hrdé, že naši rodiče tehdy našli odvahu k založení značky NATURIGIN. Díky tomu víme, že je možné spojit šetrnost k našemu zdraví a přírodě a nejvyšší kvalitu a účinnost kosmetických výrobků. Chceme, aby značka NATURIGIN dál zůstala věrná svým zásadám. A chceme ji dále zlepšovat a být v čele kosmetické revoluce, díky které budou kosmetické výrobky šetrnější a zdravější. Ujišťujeme vás, že naše kosmetika bude vždy šetrná k vašemu zdraví i životnímu prostředí a že její výroba bude založena na udržitelném přístupu.

Clara, Christine & Caroline

CLARA

Jmenuji se Clara Lykkegaard. Tělová kosmetika je pro mě přinejmenším stejně důležitá jako vlasová kosmetika. Miluji tělové mléko NATURIGIN, které se dobře vstřebává a má přírodní a jemnou vůni.
MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝROBKY OD NATURIGIN JSOU:

MINDFUL SKIN BILBERRY BODY LOTION, MINDFUL SKIN BILBERRY BODY WASH A BREAKAGE STOP THERMAL PROTECTOR

CHRISTINE

Jmenuji se Christine Lykkegaard. Co se týká vlasové kosmetiky, je pro mě nejdůležitější kvalitní šampon, který dodá mým vlasům objem a po kterém jsou vlasy zdravé a zářivé. Mám ráda, když vlasová kosmetika jemně voní.
MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝROBKY OD NATURIGIN JSOU:

MINDFUL SKIN BILBERRY BODY LOTION A BREAKAGE STOP THERMAL PROTECTOR

CAROLINE

Jmenuji se Caroline Lykkegaard. Moje vlasy jsou kudrnaté. Proto je pro mě důležité používat vlasovou kosmetiku určenou pro suché a krepaté vlasy, která přirozeně definuje mé vlny a dodá vlasům lesk.

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝROBKY OD NATURIGIN JSOU:

MINDFUL SKIN BILBERRY BODY LOTION A BREAKAGE STOP THERMAL PROTECTOR