October 2014

August 2014

NATURIGIN je bez resorcinolu!

By |

“Resorcinol” a  “2-Methylresorcinol” v NATURIGIN barvách: 1) “Resorcinol” a “2-Methylresorcinol” nejsou stejné ingredience (více informací například na ewg.org). 2) Pokud v NATURIGIN mluvíme o “Resorcinolu”, je to skutečně tato ingredience a nikoliv například  “2-Methylresorcinol”. 3) Žádná z NATURIGIN barev neobsahuje “Resorcinol”,  a tuto skutečnost uvádíme na různých místech. 4) NATURIGIN barvy mohou obsahovat například “2-Methylresorcinol” a tuto skutečnost rovněž uvádíme na různých místech. Proč ne resorcinol Resorcinol

Testuje NATURIGIN na zvířatech?

By |

V žádném případě! Naše produkty nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech. Podporujeme "Cruelty Free" kampaň organizace Human Sociatey International (HSI). Narozdíl od jiných společností NATURIGIN produkty jsou vegetariánské a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Jak prospíváme životnímu prostředí?

By |

NATURIGIN jsou ohleduplné nejen ke zdraví klientů, ale také k živtonímu prostředí. Tím, že jsme zredukovali zbytečné chemikálie v produktech a také tím, že používáme recyklované a recyklovatelné materiály snižujeme riziko pro životní prostředí a uhlíkovou stopu.

Někdy je důležité říct NE!

By |

Nepoužíváme následující ingredience! Propylene Glycol způsobuje podráždění kůže, poškozuje játra a ledviny. Sodium Lauryl / Laurel Sulfate (SLS) dráždí a je karcinogenní. Sodium Laureth Sulfate (SLES) je karcinogenní, dráždí pokožku a může způsobovat vypadávání vlasů. Diethanolamine (DEA) je karcinogenní a způsobuje podráždění. Methyl, Propyl, Butyl and Ethyl Parabens vyvolává alergie a způsobuje hormonální nerovnováhu.

Ingredience, které používáme

By |

NATURIGIN používá pouze ingredience s prokazatelně pozitivním vlivem pro zdraví a pokožku. Jakékoliv pochybné nebo nespolehlivé ingredience byly odstraněny a nahrazeny s nejkvalitnějšími přírodními a bio rostlinnými a alternativami.

Krytí barev

By |

NATURIGIN barvy byly testovány zákazníky a odborníky v oboru a výsledky byly úžasné. NATURIGIN výborně kryje jak přírodní, tak barvené vlasy, intenzívní barevné pigmenty 100% kryjí rovněž šedé vlasy. Tyto jedinečné výsledky jsou dosaženy unikátním barvícím systémem.

Go to Top