Věříme, že krása není pouze o tom, jak vypadáme. Důležité je také to, jak pečujeme o sebe, své okolí a naši planetu. Jméno NATURIGIN vzniklo spojením slov „NATURe“ (příroda) a „orIGIN“ (původ). Toto jméno společně s listem, který tvoří základ našeho loga, symbolizuje naši snahu přispívat k čistšímu životnímu prostředí a celkovému zdraví našich klientů. 

Při výrobě naší kosmetiky používáme nejčistší přírodní zdroje jak v oblasti energií, tak obalů a ingrediencí. Výrobky NATURIGIN vznikají spojením nejkvalitnějších přírodních výtažků a olejů. Plastové obaly se pak vyrábí z recyklovaného odpadu mimo jiné vyloveného z oceánů. 

Značka NATURIGIN pochází z Dánska, země, kde se stala ochrana přírody životním stylem. V divoké severské přírodě hledáme vzácné bylinky a plody, díky kterým je naše přírodní vlasová a tělová kosmetika tak jedinečná. 

NATURIGIN ZNAMENÁ…

 

NEJVYŠŠÍ KVALITU.

 

V oblasti kvality neděláme kompromisy! Vyzkoušejte naši kosmetiku a okamžitě pocítíte ten rozdíl.

Naším cílem při vývoji kosmetiky NATURIGIN je podpořit přirozenou krásu vašich vlasů a pokožky. Proto neustále hledáme dokonalou rovnováhu mezi obsahem přírodních výtažků a olejů tak, abychom dosáhli vysoké kvality a zároveň splnili všechny vaše požadavky na funkčnost přírodní kosmetiky.

 
 
 

BEZPEČNOST.

 

Starost o vaše zdraví je pro nás na prvním místě.

Proto jsou naše výrobky šetrné k vašim vlasům a pokožce. Naše BIO ingredience pochází z certifikovaných zdrojů a splňují nejpřísnější bezpečností normy. 

 
 

UDRŽITELNOST.

 

Jsme značkou se zodpovědným přístupem k přírodě a planetě a naším cílem je zvyšovat standardy používané v kosmetickém průmyslu. Naše značka je tak synonymem pro ochranu oceánů a ekologické zemědělství.

 

EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP.

 

V NATURIGIN věříme, že je správné vyrábět kosmetiku v souladu s přírodou tak, aby byla šetrná nejen pro vaše vlasy a pokožku, ale také pro naši planetu.

 

OCHRANA OCEÁNŮ.

 
 

Globálním problémem číslo jedna je v současné době ochrana oceánů. I pro nás jsou čisté oceány na prvním místě. Proto jsou vyrábíme obaly primárně z recyklovaných a znovu recyklovatelných plastů.